De Pyramide van Austerlitz is een bijzondere plek waar de Franse Tijd beleefd kan worden. Onze gidsen vertellen graag de prachtige verhalen rond dit monument! De rondleiding start in het bezoekerscentrum met een film en presentatie. Vervolgens wandel je met de gids naar de piramide. Tot het onderhoud is afgerond kan de Pyramide niet beklommen worden, maar de gids neemt je graag mee voor een rondje. Totale duur is ongeveer 1,5 uur. Maar heb je een ander plan, dan denken we graag met je mee!
Het maximum aantal deelnemers per gids is 35 - en er is geen minimum aantal. Kom je met meer dan 35 dan wordt een tweede of derde gids ingezet.
Kosten rondleiding: € 50,00 per gids, plus de entree van de Pyramide ( €1,75 voor 3 tot 12 jaar, € 4,00 voor volwassenen). Ivm sluiting voor onderhoud rekenen we tijdelijk geen entreekosten. Een vrijwillige bijdrage wordt op prijs gesteld.
Deze rondleiding voor een groep boeken? Stuur alle gegevens aan info@pyramideausterlitz.nl. Geef in ieder geval aan: datum, tijdstip, groepsgrootte. We nemen zo snel mogelijk contact met je op!